Funkcionalita web stránok – čo je dôležité?

funkcie web stranok

Ak chcete mať úspešnú web stránku, s ktorou bude Vaše internetové podnikanie smerovať hore, potom táto web stránka musí obsahovať istú funkcionalitu.

Momentálne je k dispozícii pomerne široké spektrum firiem, ktoré ponúkajú tvorbu web stránok. Ale ktorá firma je tá správna ? Základná funkcia, ktorú by Vaša web stránka mala vedieť je takzvaný redakčný systém, alebo CMS. Redakčný systém Vám umožní web stránku kedykoľvek aktualizovať, bez nutnosti kontaktovať Vášho webmastera a samozrejme mu za túto aktualizáciu platiť.

Redakčných systémov je pomerne veľké množstvo. Veľa firiem ponúka svoj vlastný redakčný systém. Teda systém ktorý sami vyvinuli. Nevýhodou tohto riešenia je podpora v budúcnosti – v prípade, že firma prestane fungovať. Takisto takýto redakčný systém dokáže upravovať len táto jedna firma, prípadná prerábka systému v budúcnosti inou firmou bude finančne veľmi nákladná. Z tohto dôvodu odporúčame voliť voľne šíriteľné – open source redakčné systémy.

Príkladom takéhoto systému je systém WordPress, ktorý je pre tvorbu web stránok predurčený. Jeho hlavnou výhodou je dobrá podpora a možnosť jednoduchého ovládania v prípade spravovania web stránok. Spoločnosť NajReklama.sk sa zaoberá tvorbou web stránok práve na redakčnom systéme WordPress.

Nie len redakčný systém je dôležitý, dobré je ak máte v základe aj iné funkcie, ako napríklad:

  • fotogalériu
  • kontaktný, alebo objednávkový formulár
  • zobrazenie Vašej adresy na interaktívnej Google mape
  • aspoň čiastočnú SEO optimalizáciu
  • a iné

NajReklama.sk zaručene splní Vaše očakávania. Tvorba web stránok tu začína už od sumy 249€, ktorá všetko hore uvedené obsahuje už v základe.

Tvorba eshopu tu začína už na sume 499€.