Marketing pre web stránky – prilákajte návštevníkov!

internet marketingVeľa ľudí si mysli, že po vytvorení web stránky automaticky začnú chodiť návštevníci bez nutnosti nejakého marketingového plánu.

Ak Vám online reklama nič nehovorí, potom sa budete musieť spoľahnúť na podporu Vášho dodávateľa web stránok. Preto odporúčame voliť dodávateľa, ktorý sa nevyzná len v technickej stránke tvorby web stránok, ale má aj prehľad na poli marketingu a propagácie Vášho web stránok.

Propagovať Váš web môžete nasledovnými zakladnými možnosťami:

  1. Zriadením PPC reklamných kampaní teda kampaní, v ktorých platíte za kliknutia na Vašu reklamu. Napríklad reklamná sieť Etarget, reklama vo vyhľadávaní Google AdWords alebo reklama na sociálnej sieti Facebook a pod.
  2. SEO optimalizáciou, teda optimalizáciou textov a zdrojového kódu tak, aby sa Váš eshop nachádzal vo výsledkoch vyhľadávania na čo najvyšších priečkach, bez nutnosti platiť za pomerne nákladnú reklamnú kampaň Google AdWords. Optimalizácia pre vyhľadávačeje služba, ktorú dostanete v základe pre každú web stránku, ktorú dostanete od dodávateľa NajReklama.sk už v základnej cene.
  3. Email marketing– teda rozosielanie reklamných emailov
  4. Prepojenie web stránky sociálnymi sieťami